Пледик-рекетир в особливо великих розмірах- адвокат Вілков про Матіоса і перша смерть (відео)

939

Адвокат екс-податківця Станіслава Денисюка — Олександр Вілков розповів про особливості національної демократії, вимаганнях в мільйони і лицемірстві під прикриттям захисту держінтересів. У другій частині  розповімо про першу смерть молодого вдівця в вертолітній справі.

41-річний фігурант «вертолітної справи» Матіоса помер від серцевого нападу

Фактично, якщо ми будемо розглядати норми конституції, то Україна демократична країна, а якщо будемо дивитися на ті події які творить чинна влада, то в цьому- влада і демократія це зовсім різні речі. Є демократія для певних людей, а для простої людини демократії не існує зовсім. Людину можуть затримати, піддати жорстоким тортурам, помістити в умови ізоляції. Суди, які повністю підтримують сторону обвинувачення, продовжують збільшувати терміни утримання, причому не звертаючи уваги на позицію захисту. Нічого за час нової влади в Україні не змінилося в кращу сторону, а стало ще гірше підкреслив — адвокат Вілков.

Він також розповів, про судове засідання яке відбулося 14 вересня, так званому судовому засіданні уточнив захисник, так як правосуддям це судилище назвати не можна, так як не виконувалися і ігнорувалися КПК, Конституція, Європейська Конвенція про захист людини. Фактично Станіслава Денисюка за два тижні завезли до Печерського суду з метою тортур і знущань, тобто не одноразово викликалася швидка. Разом з тим Станіслав Денисюк 14 вересня зробив офіційну заяву яке я хочу передати Генпрокурору і на загальний огляд, що відбувається в цій справі.

Станіслав Денисюк заявив, що ще на початковому етапі коли він був затриманий його доставили на вулицю Різницьку в офіс ГПУ де водили по різних кабінетах і певні люди які вимагали з нього і його сім’ї грошові кошти на його звільнення в розмірі 1 мільйон доларів, далі ця сума стала збільшуватися до півтора і в решті до 2 мільйонів. За цих усіх питань було звернення до генпрокуратури.

Є достовірна інформація про те, як головний військовий прокурор Анатолій Матіос та співробітник прокуратури Борзов є учасниками злочинної змови з вимагання в особливо великих розмірах. Є аудіофіксація цього факту, слідчий-суддя це грубо проігнорував. Також адвокат звернув увагу на те, що Станіслав Денисюк не має абсолютно ніякого відношення до глави ДФС , вірніше МінСДох Клименко так як був звільнений напередодні його призначення на цю посаду.

Пряма мова в цьому відео

Як наслідок Матіоса довело до смерті Олексія Ярошенко зробивши його сина круглим сиротою — Укрпресс-інфо

Дивна смерть вдівця-інваліда, екс-начальника подільської податкової Олексія Ярошенко який проходив по «вертолітному справі Матіоса» сколихнуло суспільство і додало купу питань щодо головного військового прокурора, пана — Анатолія Матіоса .. УкрПрес-інфо продовжує розслідування цієї контр- резонансної справи.

Почнемо з того, що Олексій Ярошенко був начальником середньої ланки в податковій системі України ще з докліменківськіх часів. Ступінь його провини настільки безглузда, що ставить абсурдність всієї вистави Матіоса за межу здорового глузду.

Більш того, слідчі дії призвели до того, що зробили круглим сиротою дитину, хлопчика 13 років. Кілька років тому Олексій Ярошенко потрапив а автомобільну катастрофу в результаті якої загинула його дружина, він позбувся ноги.

Адвокат Юрій Іващенко пише наступне:
«Матіос загрався. У справі податківців перша смерть. По суті вбили фігуранта справи — Олексія Ярошенко. Його довели до серцевого нападу. Всього 41 рік. У справі немає перспективи, оскільки немає доказів. Тому в хід йде сама грязь яка може бути. Горіти тобі начальник в пеклі. Посада глави ДБР того варте?

Приносимо щирі співчуття рідним і близьким Олексія Федоровича Ярошенко, який помер від серцевого нападу на 41-му році життя. Похорон відбувся сьогодні на Байковому кладовищі. Ярошенко очолював державну податкову інспекцію у Подільському районі. Був затриманий в рамках спецоперації військової прокуратури по, так званій справі Клименко.

«Мені не довелося близько знати Олексія, але і по його роботі в податковій, і по його боротьбі з цими беззаконням за останній рік точно знаю — він справжній і незламний. Професіонал своєї справи. Люблячий і дбайливий батько і чоловік. Людина неймовірної стійкості. Пережив в своєму житті величезну трагедію — втратив свою дружину в ДТП, і сам виховував неповнолітнього сина. При цьому після цієї страшної аварії сам залишився інвалідом «, — висловив свої співчуття політик, екс-міністр доходів і зборів Олександр Клименко.

За інформацією близьких, на Олексія Ярошенко жорстко тиснули з військової прокуратури Матіос’а, схиляли до угоди зі слідством, погрожували кримінальною покараннями йому і його родині. Вони переконані, що серцевий напад став наслідком нелюдського тиску військової прокуратури.

Це злочин військової прокуратури має бути розслідувано! Винні мають понести відповідальність за тортури і переслідування людей!

Що вбило Олексія?
За офіційною версією, причиною смерті Олексія Ярошенко став серцевий напад. Його родичі та близькі кажуть, що на нього чинився дуже сильний психологічний тиск. Фактично слідчі використовуючи методи НКВС 30-х і фактично вони вбили Олексія Ярошенко.

Дуже часто людині до самого останнього дня досудового слідства не вручають підозри. Потім його викликають для дачі пояснень в якості свідка — і все, він вже в статусі підозрюваного. Справи швидко передають до суду, а сторона захисту виявляється обмежена в наданні правової допомоги такій людині говорить Іван Ліберман, адвокат

За спостереженнями юристів, в останні три роки велика кількість справ закінчується угодою зі слідством, що побічно говорить про штучність багатьох «перемог». «Причина в тому, що в суді правоохоронним органам довести провину людини, особливо з економічних злочинів, вкрай важко.

Тому вони використовують будь-який психологічний тиск для залякування людини (тривалі терміни, загрози фальсифікації документів). Природно, це викликає погіршення здоров’я, що може призводити до смерті. Якщо говорити про випадок з Олексієм Ярошенко, бабуся чи дідусь (або будь-який інший офіційний опікун) залишився сиротою його сина можуть спробувати довести, що смерть Олексія була викликана постійними погрозами », — ділиться думкою юрист Ростислав Кравець.

Таким чином ми бачимо ескалацію тоталітарної машини масового придушення яка вийшла за межі звичайного інформаційного поля і в результати з’явилася перша жертва Матіосського сваволі, від того як суспільство зможе протиставити себе даними проявам антидемократї буде завісити доля всього нашого суспільства.

Комментарии Facebook