Поль Манандіз презентував нову пісню-хіт «Зацелую» (відео)

1877

Відеокліп на композицію «Зацілую», яку французький співак Поль Манондіз виконав у дуеті зі своєю дружиною-українкою Оленою Манондіз – це неймовірно драматична історія пристрасного кохання, яка закінчується голлівудським хеппі-ендом. Чи все ж таки ні? Відповідь знайдете після перегляду кліпу.

Поль Манондіз – французький співак, який завоював Золотий приз Королівської Консерваторії Брюсселя. У його репертуарі пісні французькою, англійською, а з недавніх пір – і українською мовами.

Слова — Петро Мага.
Музика — Анатолій Марді.

Співак народився в Брюсселі, почав співати ще з дитинства, займався з репетитором по вокалу, пізніше вступив до консерваторії. У 20 років Поль переїхав до Парижа, де розвивав свій талант, співпрацюючи із звукозаписними компаніями. З 2015 року Поль живе в Україні зі своєю дружиною. Україна, за словами співака, вразила його своєю привітністю і відкритістю.

На сьогоднішній день у активі Поля такі україномовні пісні, як: «Черемшина», «Небокрай», «Люляй Люляй», «Вирушали Хлопці», а також фантастична спільна робота із B&B Project.

************************************************************
Поль Манондіз в Інтернеті:
http://www.paulmanandise.com/
https://www.facebook.com/paulmanandise
https://www.instagram.com/paulmanandi…
https://www.youtube.com/channel/UCBMO…

************************************************************
MusicVideoUA в Інтернеті:
https://www.facebook.com/musicvideoUA/
https://twitter.com/MusicVideoUA
https://www.instagram.com/musicvideoua/
https://www.youtube.com/channel/UC9CO…
Стаття у Вікіпедії: http://bit.ly/2ktkT5E

Комментарии Facebook