Амброзії — STOP, пандемія алергій, чи є вихід!? АмброМаг і петиція

1974

В останні роки амброзія агресивно наступає на людський простір, розмножується повсюдно розростаючись на мільйонах гектарів плодючої землі, амброзія росте в парках і на придорожніх ділянках, в дитячих садах, на територіях лікарень, в курортних зонах і приватних будинках, цей список можна продовжувати до нескінченності.

При цьому рівень ураження алергенними реакціями так само відчутно зростає. Алергологи б’ють на сполох, тому що з початку дозрівання цього шкідливого рослини в поліклініках виростають черги, кількість викликів по швидкій також зростає. Виявляються небезпечні ускладнення такі як кропив’янка та набряк Квінке

Набряк Квінке, або набряк Квінке — реакція на вплив різних біологічних і хімічних чинників, часто має алергічну природу.

Прояви ангіоневротичного набряку — збільшення особи або його частини або кінцівки. Захворювання названо по імені німецького лікаря Генріха Квінке, вперше описав його в 1882 році. клінічна картина

Захворювання проявляється виникненням набряків в місцях з розвиненою підшкірній клітковиною — на губах, повіках, щоках, слизової рота, статевих органів. Колір шкіри при цьому не змінюється. Сверблячка відсутня. Набряк може розподілятися на слизову оболонку гортані, що може викликати утруднення дихання. При цьому наголошується охриплість голосу, гавкаючий кашель, утруднене дихання (спочатку видих, потім вдих), гучне дихання, обличчя гиперемированное, потім різко блідне.

Виникає гиперкапническая кома і потім може настати смерть. Також відзначається нудота, блювота, біль у животі, посилена перистальтика. Також маса інших алергічних проявів і таке зловісне захворювання як бронхіальна астма яка так-же має аутоіммунну причину, алергічний компонент.

З цієї причини Європарламент виділив 2 мільярди євро на боротьбу з амброзією. А ось в Україні справи вельми плачевні, державні програми не працюють, бюджетної підтримки немає, люди борються самотужки, хто як може. Наприклад в Дніпрі знайшлися меценати які фінансово заохочують знищення амброзії.

Петиція до президента
В результаті того, що в Україні запанував повний хаос в рішенні цього питання, активісти подали петицію до президента, яка зобов’язує його розробити і прийняти ряд комплексних заходів щодо впровадження державної програми по боротьбі з амброзією, зокрема йдеться про таке: «Створити державну програму ліквідації амброзії в Україні. Автор (ініціатор): Ралик Микола Омелянович

З кожним роком кількість амброзії в Україні збільшується. Посилене знищення амброзії в одному місці не рятує мільйони українців від алергії, тому що шкідливий пилок амброзії заноситься з тих місць, де вона не знищується.

Результат — з кожним роком збільшується кількість хворих на алергію до амброзії.
Ст 50 Конституції гарантує нам безпечне довкілля. Просимо Вас, як Гаранта Конституції забезпечити створення державної програми ліквідації амброзії котра дозволить протягом 5-7 років знизити кількість амброзії до відносно безпечної кількості.

Це можливо. Амброзію зуміли стримати в Берліні і Швейцарії. Є приклади майже повної ліквідації амброзії на окремих територіях міста в Україні. Шановний пане Президент, мільйони хворих на алергію надіються на Ваші дії».

Велике прохання до всіх громадян підписатися під петицією, зробимо майбутнє — світлим! Підписатися тут

АмброМаг як панацея

На сьогодні, як ми казали, амброзія — найбільш небезпечний бур’ян — алерген в Європі, який в період цвітіння (серпень — середина вересня викликає масові алергії і напади бронхіальної астми). Алергії схильні до 30% населення, приріст становить більш е 1,5% населення в рік, причому викликати нездужання може мізерна кількість пилку.

Стоп Амброзия! Как ликвидировать сорняк-убийцу уникальным «АмброМаг»?

Існує безліч державних програм по боротьбі з амброзією у всіх країнах Євросоюзу. Звичайні методи боротьби з амброзією — покіс до цвітіння (2 рази в сезон) або виривання з коренем, є малоефективними і дорогими, оскільки коренева система може досягати кілька метрів в глибину, а від кореня, скошеного рослини посилюється зростання вегетативної системи, що призводить до проростання 2-3 молодих пагонів.

Знищення амброзії виборчими гербіцидами і пестицидами загрожує забрудненням підземних вод і грунтів, несе небезпеку флорі і фауні екосистем. Існує запатентовані методи інфрачервоної обробки амброзії, висівання польових трав 2-3 і більше видів. Вони не справляються з першопричиною проблеми, але можуть працювати в комплексі з іншими методами.

Призначено для оптимізації грунтів при вирощуванні всіх видів рослин на відкритому ґрунті (грунти, клумби, тераси), теплицях і в приміщеннях.

Амброзія і влада
В даному аспекті влада будь-якого рівня зобов’язана вжити невідкладних заходів щодо боротьби з амброзією. Якщо цього не зробити, то критична маса дії на здоров’я людини може досягти точки неповернення і викликати епідемію алергій. Використовуючи екологічно чистий амброцід — «АмброМаг» ідеально зробить життя кожного з нас комфортним.

Як чарівний «АмброМаг» нещадно знищить Амброзію

Разом з тим, українськими фахівцями розроблена і впроваджується унікальна методика із застосуванням грунтоулучшающего кошти «АмброМаг.

Суміш «АмброМаг» є засобом грунто оліпшующім і призначено для оптимізації грунтів при вирощуванні всіх видів рослин на відкритому ґрунті (грунти, клумби, тераси), теплицях і в приміщеннях.

Речовина відноситься до органо-засобів для використання в сільському господарстві, садівництві та лісництві, до препаратів з мікроелементами для рослин, без використання лікарських засобів, гербіцидів і пестицидів, що дозволяє раціонально і біологічно точно позбутися великих площ амброзії, а сам винахід забезпечує екологічну чистоту і родючість грунту.

Засіб грунтополіпшующій  «АмброМаг» призначен для збереження та відновлення ґрунтів.

Завдяки наявності в складі органічною складовою, відновлюються фізичні властивості грунту, поліпшуються її механічна, хімічна та гідрологічна структури. Відбувається відновлення біологічних характеристик грунту, поліпшуються протекторні властивості.
Наявність в засобі натурального мінерального продукту заповнює в грунті дефіцит марко- і мікроелементів і призводить до того що рослини амброзії стають фертильними, тобто не здатними виробляти життєздатні насіння. Крім цього сама пилок стає неалергенной і не викликає нездужання у людей.

Завдяки комплексному складу, суміш в рідкому вигляді надає поліфізіологіческое дію, пригнічуючи ріст і розвиток амброзії (сімейство Айстрові), діючи як природний десикант, що сприяє усихання, опадання листя і відмирання кореневої системи.

Комментарии Facebook