Керівництво Держрибагенції пішло на діалог з активістами і підтримали вимоги херсонців (фото+відео)

298

9 серпня 2017 року за ініціативою ГО «Громадський рух «Народний контроль» біля Державного агентства рибного господарства України та міністерства аграрної політики та продовольства, був проведений масштабний захід – мирне зібрання та мітинг, метою, якого було висвітлення з боку громадськості до керівництва держави проблем, що стосуються Держрибагенства, корупції та браконьєрства в цій галузі.

Більш всього був представлений Херсон яких підтримали декілька областей, особливо активно представники – Черкаської та Дніпропетровської. Адже й там кажуть: реформи йдуть мляво, розкрадання живих водних ресурсів «кришується». Цьому слід спільними зусиллями покласти край.

Що ж, заради захисту нашої природи та прав громадян, задля реформування галузі та очищення від браконьєрів та корупціонерів, учасники вирішили стояти до кінця. Розташувалися одразу на двох локаціях — біля Держрибагенції та напроти Мінагрополітики.

Та вже о 09.00 з мітингарями почали встановлювати діалог. Приблизно о чверть на десяту до людей вийшов перший заступник голови Держрибагенції України Володимир Фалей і запросив координаторів акції пройти до свого кабінету для розмови.

 

Говорили довго, адже й проблем – чимало. У сухому підсумку – перемога громадськості. Принаймні, на рівні паперів та обіцянок. Причому позитивні досягнення завдяки активним херсонцям , кажуть учасники акції, може отримати вся Україна:
Керівник Держрибагенції Ярема Ковалів уже написав заяву на звільнення. І хоча він до 11 серпня перебуває у відпустці, керувати розкраданням рибної галузі вже більше не зможе.

На Херсонщину наступного тижня прибуде комісія, у складі з нашим земляком Володимиром Фалеєм та Володимиром Мухіним, який уже близько року очолює Рибний патруль Києва. Вони зустрінуться із депутатським корпусом і допоможуть запустити процес створення патруля у нас в області.

 

Захиталася земля й під компанією херсонських «держрибохоронців». Заступник Богдана Артющика Георгій Базенко уже звільнений із посади. То щойно буде утворена ліквідаційна комісія – проіржавілий від корупції орган піде в минуле.

Отож, з такими здобутками сьогодні херсонці повертаються додому й готуються до реалізації реформ, про які йшлося близько року. Учасники акції не приховують приємного здивування: вони розраховували на тривале протистояння, а виявляється процес очищення від корупції пішов?

Сказати своє «ні» корупції у рибній галузі відправилися понад 50 активістів, ГО учасників бойових дій «Південна фортеця», ГО ветеранів АТО «Біла стріла», ГО «Ніхто крім нас» та ГО «Стоп корупція», Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України».

За матеріалами «Любимый Херсон»

Комментарии Facebook