Японські супермаркети почали приймати біткоіни

28

Велика мережа японських універмагів Marui додала опцію покупки товарів за допомогою цифрової валюти біткоіни. Така можливість реалізована завдяки співпраці з місцевою кріптовалютной біржею Bitflyer, повідомляє Forklog.

На початковому етапі можливість розрахуватися біткоіни буде доступна в одному з токійських магазинів в жвавому адміністративному центрі Сіндзюку, де розташована найбільша в світі залізнична станція, а кількість іноземців вважається найвищим в столиці Японії.

Для оплати покупок криптовалюта відвідувачам Marui Annex буде достатньо мати мобільний пристрій на iOS або Android з установленим гаманцем Bitflyer, який дозволить відсканувати спеціальний QR-код, після чого транзакція буде проведена протягом декількох секунд.

Експеримент з прийомом біткоіни в Marui Annex триватиме до 31 жовтня, і якщо він буде успішним, опція буде поширена на інші магазини. Саме таким шляхом свого часу пішла мережа магазинів електроніки Bic Camera — запустивши експеримент в квітні, в липні вона прийняла рішення зробити платежі в біткоіни доступними по всій країні.
У мережі універмагів Marui представлені відомі бренди і дизайнери фешн-індустрії, а також численні бутики. Сайт національної туристичної організації Японії включив Marui в Топ-7 місць, рекомендованих до відвідування любителям шопінгу.

Комментарии Facebook