Перший масштабний шоурум нерухомості HATS запрошує забудовників і інвесторів на презентацію в Києві

694

Представники забудовників і зацікавлені особи (інвестори нерухомості – покупці), запрошуються на презентацію першого в Україні шоуруму нерухомості HATS! ВСІ НОВОБУДОВИ КИЄВА ТА ОБЛАСТ!

Презентація присвячена можливостям шоуруму та перспективам, які він розкриває перед забудовниками та інвесторами нерухомості. На презентації ви дізнаєтеся про новітні VR-інструменти, що будуть використовуватись в гига шоурумі для презентації комплексів.

Це перший масштабний проект подібного типу в Україні, основна мета об’єднати всіх забудовників на одному майданчику для максимального доступу до покупців, а покупців до забудовників, хто володіє інформацією, той володіє світом!

HATS — найбільш зручний, швидкий та вигідний спосіб обирати та купувати квартиру!
— понад 600 новобудов Києва та області;
— представники майже всіх забудовників;
— завжди знижки та акції;
— цікаві заходи;
— красиві презентації та вражаючі 3D тури

Ще з прадавніх часів кішка першою заходила до нової оселі. Люди вірили, що ця тварина відчуває, де варто облаштувати ліжко. Дехто ж вірив, що кішка завдяки позитивній енергетиці створює в помешканні особливий піднесений настрій.
Можна по-різному ставитися до цих речей, але те, що кішка стала амулетом нерухомості — безперечно.

Також на вас чекають цікаве спілкування, приємна музика та запашна кава, літні коктейлі та соковиті фрукти.

Отже в п’ятницю о 15:00 НСК «Олімпійський» На території спортивного комплексу працює паркінг (066) 227 32 65, (067) 441 19 14

Київ, вул. В. Васильківська, 55, НСК «Олімпійський» о 15:00

 

Комментарии Facebook