Масштабна акція під Держрибагенством пройде у Києві 9 серпня – анонс

1538

9 серпня 2017 року за ініціативою ГО «Громадський рух «Народний контроль» біля Державного агентства рибного господарства України та міністерства аграрної політики та продовольства, буде проведений масштабний захід – мирне зібрання та мітинг, метою, якого буде висвітлення з боку громадськості до керівництва держави проблем, що стосуються Держрибагенства, корупції та браконьєрства в цій галузі. В заході підтримали взяти участь біля 10 областей України, та запрошуються всі зацікавлені особи  та ЗМІ.

Кому дает золотая рыбка или кто у штурвала рыбоохранной коррупции?

Зокрема, ігноруванням керівником Державного агентства рибного господарства України Ковалів Яремою Богдановичем Концепції реформування рибного господарства України, яка підтримана громадськістю та Комітетом з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради, а саме: ігнорування Рішення Херсонської обласної ради №548 від 09.06.2017 р.

«Про звернення депутатів Херсонської обласної ради до Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо звільнення із займаних посад керівників Херсонрибоохорони, які є корупціонерами, хабарниками й втратили довіру громадськості», призначення нового керівника, а також подібних фактів зловживань в інших регіонах Держави, де реформа рибної галузі також провалена й громадськість покращень не бачить.

Протягом довгого часу, в системі рибнагляду накопичувалися, а тепер різко загострилися протиріччя на економічному ґрунті, виною всьому на думку активістів — корупція яка лежить в голові і розповзається в регіони.

НАПРИКЛАД:  Чиновники Держрибагентства збирали данину з чорноморських браконьєрів

Посадовців Чорноморського басейнового управління Державного агентства рибного господарства, які регулярно отримували гроші від браконьєрів за вилов риби та рапанів у Чорному морі, викрили на Одещині співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою.

Потрібно кардинально міняти систему і пропонувати нові моделі. Напередодні глава Державного агентства рибного господарства України Ковалів Ярема під тиском громадськості заявив про відставку, але поки це питання не врегульоване, так само як і на місцевому рівні, де правлять місцеві князьки. Люди втомилися терпіти свавілля і знущання та вимагають негайного втручання держави і правоохоронних органів для наведення порядку і покарання винних.

Володимир Фалей

Первый зам Госрыбагентства Владимир Фалей ответит за избиение участника АТО из Херсона

Також цю акцію підтримали бійці і ветерани АТО які виступили на підтримку свого товариша який постраждав від рук Володимира Фалея: 

Ми, ветерени АТО Херсонщини та України підтримуємо акцію проти ігнорування Яремою Ковалівим та його злочинним оточенням реформи рибної галузі України й з повною відповідальністю заявляємо, що і його перший заступник,- Володимир Фалей, який побив ветерана АТО з Херсону Роберта Погорелова також повинен відповідати перед суспільством й законом за свої дії!!! Хто йому, держслужбовцю, дав право бити ветерана АТО й ігнорувати усі принципи МАЙДАНУ???

Чому герой війни при зустрічі на конкурсній комісії з Володимиром Фалеем, неочікувано отримав від останнього тяжкі тілесні ушкодження, після чого був вимушений лікуватися на стаціонарі в нейрохірургії із струсом головного мозоку та забієм мягких тканин голови та тіла? Володимир Фалей, котрий має кримінальне минуле з незрозумілих причин сьогодні є держслужбовцем???

Чому правоохоронна система України й досі не прийняла рішення по ньому, як він взагалі потрапив на державну службу й на керівну посаду? Чому така людина виконує обов’язки керівника Держрибоохорони України? Це що задовільняє сьгоднвшнє керівництво держави України, яке щодня каже, що в державі йдуть реформи? Де ж ті реформи? Ми, ветерени АТО, хочемо отримати відповіді на ці питання від керівництва держави та самого злочинця — чиновника Володимира Фалея 09.08.2017 року на мітингу!!!

Маємо надію, шо Фалей, Ковалів й Кравченко вийдуть на бесіду до громади й дадуть вичерпні відповіді на усі питання, яких досить багато !!!

Захід носить мирний характер та зареєстрований в КМДА і проводиться відповідно до ст. 39 Конституції України та ст. 11 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, ст. 21 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права, учасником яких є Україна.

Початок заходу об 6:00 -безстроково. Місце — територія перед агентством: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45 – А та площадка перед міністерством АПК — м. Київ, вул. Хрещатик, 24.

Для зв’язку з організаторами по питанням участі громадян е-адреса noterdam13@gmail.com  , по питанням акредитації для ЗМІ — upieditor@gmail.com

Комментарии Facebook