Сергію Нігояну — 24: пам’ятаємо …

528

Сьогодні б виповнилося 24 роки Сергію Нігояну, адже він і його побратим по Майдану білорус — Михайло Жизневський почали скорботний відлік «Небесної сотні». Вбивство Сергія Нігояна трапилося 22 січня 2014 року на вулиці Грушевського, ближче до стадіону ім. Лобачевського. Минуло вже фактично 3,5 роки після цієї трагедії, але біль в серцях людей не затихає.

І сьогодні 2 серпня, директор Українського дому Юрій Стельмащук і дружина героя «Небесної сотні» Тамара Швець відвідали пам’ятний знак на честь Сергія на вул. Грушевського та поклали квіти.

Тамара Швець: «Ми поминаємо цю молоду людину, сьогодні її батьки святкували б день народження. Єдина дитина в вірменській сім’ї, втекли від однієї війни і потрапили на іншу і вони втратили найдорожче, свою надію, свою підтримку і забезпечення свого майбутнього. Він був душею і сонцем Майдана. Віршами Шевченко вселяв упевненість майданівцям. Коли ми дізналися, то дуже жалкували про втрату. Ми пройшли через це і теж втратили сина. Вічна пам’ять.

Юрій Стельмащук: «Сьогодні згадуємо нашого побратима по Майдану, нам бракує його сміливості, рішучості. Він дійсно був прикладом для всього оточення. Ми повинні пронести пам’ять про Сергія майбутньому поколінню. А Пам’ять про нього залишиться в наших серцях навіки, Царство Небесне, Героям слава»!

Комментарии Facebook