Тетяна Петракова подарувала дітям яскраве Свято в День свого народження (фото+відео)

99

1 серпня в Українському домі відомий громадський діяч і видавець журналу Ukrainian people Тетяна Петракова в свій день народження подарувала прекрасне Свято понад 200 дітям. Хлопці та дівчата, більшість яких родом з відділенного Донецька і Луганська занурилися в яскраву феєрію музики, фарб, танців, приємного спілкування, смакоти і прекрасного настрою.

Виступали веселі хіміки, вони показали дітям чудові фокуси. Прийшли привітати Тетяну і відомі виконавці, які співали запальні пісні.

ВСІ ФОТО!

Веселі аніматори не давали спокою і на своєму прикладі запалювали весь народ. Апофеозом стала паперова дискотека і гармати, що стріляють пучками білих стрічок.

Причому запалювали всі — і старий, і малий, море посмішок і веселого сміху заполонили весь простір. Потім був торт зі свічками, смачне застілля для всіх і знову танці. На своїй сторінці в ФБ вона написала:

«Сьогодні був найкращий день народження в моєму житті, бо я змогла подарувати справжню казку для 200 дітей із Лісичанського інтерната, а мої чарівні гості дарували подарунки не мені , а діткам, які випромінювали щастям від казкових моментів заходу! Я щаслива та вже котрий раз плачу , переглядаючи це відео!

Дякую всім, друзі! Дякую вам! Хай цей захід стане прикладом для наслідування, бо тільки віддаючи щиро серцем, ми отримуємо справжнє щастя! Люблю вас, друзі! Ви -справжні герої , бо ці миті, завдяки вам»!

Тетяна Петракова відома в широких колах своїм теплим ставленням до дітей, постійно проводить різноманітні заходи та конкурси:

Татьяна Петракова издает первую книгу о талантливых детях Украины

Маленькі українці встановили новий Національний рекорд

«Дитячі мрії» і «Лісова Застава» в Українському домі – реабілітація

У Києві вперше відбулася національна премія «Мати року»

Видання Укрпрес-інфо вітає Тетяну з Днем народження, нехай все збудеться, діти це сила і основа всього нашого життя, нехай Бог береже Вас!

Олексій Воронцов

Комментарии Facebook