Брат сильний братом! У Чернігові була презентована партія «Український дім»

574

8 липня до кіно-мистецького центру в Чернігові, на презентацію потужного політпроекту «Українській дім» — з’їхалися місцеві лідери, голови районних організацій, члени Центральної ради, ревізійної комісії та засоби масової інформації.

Юрій Стельмащук

Як заявив лідер партії Юрій Стельмащук , головною метою є запровадження в усі сфери суспільного життя християнсько-демократичних цінностей. «Ми перша партія в Україні, яка є ідеологічною, християнсько-демократичною.

Презентація політичної партії «Український дім»

Це не просто назва, бо таких багато, а саме ідеологічна! Ми вважаємо, що людина, це не просто сукупність прав та свобод, кожен має вміти нести відповідальність! Батько повинен відповідати, мати, діти, мають відповідати. Рід має відповідати, за ситуацію в сім’ї, за ситуацію в країні. Бо тільки відповідальні люди можуть щось змінити. А просто вести розмови і критикувати, це не та історія, і сьогодні має бути абсолютно інша історія.

Політична партія виникла рік тому, на базі перейменованої Християнсько-демократичної партії, створеної в 2004 році. Політсила «Українській дім», за словами її лідера, виступає за рішучу боротьбу з усіма соціальними явищами які принижують гідність людини, і обмежують їх права і свободи, боротьба з корупцією, децентралізація влади і соціальна сфера.

Також на з’їзді було підписано 20 меморандумів с організаціями, які протидіють корупції.

Партія «Українській дім» працює над процедурою відкликання депутатів і зняття депутатської недоторканності, запровадження у територіальних громадах децентралізації, с проведенням референдумів. Велика увага в даному політпроекті приділяється команді.

Ставка на різні верстви населення, але с конкретними цінностями – порядністю, патріотизмом, професіоналізмом, знанням Конституції. Бути християнином, знати свою історію, бути –ГОСПОДАРЕМ, бо раб нічого не побудує, він завжди просить – дай, а нам потрібно знайти вільних, сильних, думаючих людей, — підкреслив Юрій Стельмащук. Наш фундамент це в першу чергу люди, сім’ї, родини, вони є носіями, традицій, звичаїв, історії. Саме вони мають сьогодні стати опорою» – зазначив голова партії.

Віталій Довбах

Як відзначив голова Чернігівського осередку партії «Українській дім» Віталій Довбах, — «Для нас цінності: Бог, людина, родина, природа, Україна – це велика та рушійна сила. Наша команда, за підтримки старших товаришів, знає що і як зробити для покращення сьогодення. Брат сильний братом, це девіз нашої команди.

Головну ставку в партії роблять на людей із різних верств населення, але які мають родинні цінності.

Юрій Стельмащук, активно займається волонтерською діяльністю та є священником Андріївської церкви.

Однією з відмінних рис даного політичного проекту є те, що в програмі партії на першому місці є сімейні цінності, яких ні у одного подібного проекту немає і це великий «+» — відзначають експерти.

Партія динамічно розвивається, 17 червня був представлений осередок в Івано-Франківську, незабаром буде наступний потужний регіон.

Комментарии Facebook