У Вінниці скоєно збройний напад на ювелірний магазин

29

У Вінниці троє озброєних чоловіків напали на ювелірний магазин по вул. Магістратська, вони поранили охоронця і винесли золоті вироби, однак при спробі втечі на автомобілі вони були затримані.

Про це повідомляє сайт обласної поліції

Чоловіки в медичних масках забігли в приміщення магазину і, погрожуючи зброєю охоронцеві, вимагали, щоб він ліг на підлогу. «Однак чоловік, який в минулому працював в міліції, надав їм активний опір, після чого нападники почали стріляти по ньому. В результаті охоронець отримав поранення в живіт і стегно. Також чоловікові завдали ушкодження по голові молотком. Злочинці розбили вітрини і забрали золоті вироби» , — йдеться в повідомленні.

Однак, за даними поліції, продавець магазину встигла натиснути тривожну кнопку, тому коли нападники намагалися втекти на автомобілі — вони були оперативно затримані спецпідрозділом поліції неподалік від місця скоєння злочину.
«У машині знаходилися викрадені золоті речі. У злочинців вилучили три пістолети, ніж, рацію і інші докази їх злочинної діяльності», — доповіли в відомстві.

За словами начальника ГУНП у Вінницькій обл. Юрія Педос, зараз троє вихідців з інших областей у віці 27, 31 і 35 років затримані в процесуальному порядку за підозрою у скоєнні розбійного нападу. Один з них відбував покарання за вчинення умисного вбивства, його подільники — за розбій і крадіжку. Дії затриманих кваліфікуються за ознаками ч. 4 ст. 187 КК (розбій). Зараз затриманих перевіряють на вчинення аналогічних злочинів на території інших областей.

Комментарии Facebook