Заява Мельничука про розпуск парламенту (відео)

643

Сьогодні, в українському парламенті, лідер Всеукраїнського Руху «Об’єднані Україною», нардеп Сергій Мельничук, оцінюючи вкрай важкий соціально-економічний стан країни, на брифінгу зробив Заяву, в якій фактично дав старт підготовці до перезавантаження влади і ініціював початок його розпуску з підготовкою до виборів, вже за новими правилами (виборчим законом), який би врахував всі попередні недоліки і дав би можливість поставити фільтр, для проходження дійсно гідних і порядних людей.

У коментарях журналісту укрпрес інфо, він розповів, що сьогодні багато речей робляться нещиро, задля популізму, навіть збір підписів за скасування недоторканності. З іншого боку, депутат висловився, що є кілька механізмів розпуску парламенту, це голосування про саморозпуск більшістю голосів, указ президента і блокування Ради більше 15 днів. Пряма мова нижче ….

Звернення лідера Всеукраїнського Руху «Об’єднані Україною» Сергія Мельничука до Українського народу:

Дорогий український народе!

Три роки тому – ми, українці, вийшли на Майдан, заради євроінтеграції. Ми виступили проти свавілля банди Януковича. Кожен із нас тоді мріяв про суверенну та демократичну Україну.

Нова влада узурпувала й розтоптала наші конституційні права і нахабно нехтує своїми обов’язками. Кожен день вона приймає антиконституційні рішення, які протирічать національним інтересам:

— гнила система управління країною – найбільша загроза національній безпеці України;

— нескінченне АТО – це шлях до загальнонаціональної катастрофи;

— різке падіння рівня життя штучно створене владою – загрожує українцям вимиранням на рідній землі або масовою еміграцією;

— знищення владою системи охорони здоров’я – геноцид української нації;

— спекуляція владою земельним питанням – шлях до остаточного знищення українського села і майбутнього українського народу.

Єдиним виходом із глухого кута загальнонаціональної кризи вбачаємо дотримання Конституції України в інтересах українського народу.

Досить! Кредит народної довіри до влади вичерпано! Ми разом повинні покласти цьому край!

«Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами».

МИ – за демократичний спосіб зміни влади в Україні.

МИ – за неухильне дотримання Конституції України.

Всеукраїнський Рух «Об’єднані Україною», який народився 28 червня 2017 року, у День Конституції, на площі Конституції, під час велелюдного народного Віча, має чіткий план дій.

Ми знаємо, що потрібно робити у своїй країні.

Ми знаємо, як зробити українців щасливими, здоровими, заможними та успішними, у себе вдома, на своїй землі.

Ми, Народ України — за кардинальні зміни, і готові захистити Конституційний лад, щоб майбутнє наших дітей було щасливим.

МИ ВИМАГАЄМО:

дочасних парламентських та президентських виборів!

Єдиним джерелом влади в Україні є народ України!

Слава Україні!

Комментарии Facebook