Нардеп Сергій Мельничук: перенесення на четвер позбавлення недоторканності міг «врятувати» когось і анонсує новий рух (парламентська хроніка + відео)

364
Нардеп Сергій Мельничук

Сьогодні в українському парламенті жаркий день в прямому і переносному сенсі. Головна інтрига позбавлення імунітету у шести народних обранців. І якщо на початку пленарної сесії спікер Андрій Парубій вирішив перенести розгляд цього питання на четвер, то парламентарії виступили проти і вирішили закінчити всі сьогодні одним махом, на скільки це правда вийде.

Крім цього фракція Свобода ініціювала збір підписів серед депутатського корпусу про ліквідацію імунітету. Народний депутат Сергій Мельничук журналісту Укрпресс- інфо розповів, що відбувається і його бачення.

«У парламенті намагаються тримати стабільну ситуацію, викинули на розгляд нейтральні законопроекти, наприклад, про освіту, щоб показати картинку. Однак, ми бачимо, що серед законів просунули постанову регламентного комітету про перенесення розгляду цього питання на четвер. Це було зроблено, для того, що четвер це фактично останній день і можливо когось із нардепів вдасться «врятувати».

Тому позбавляти треба робити сьогодні і викликати генпрокурора, щоб ми змогли розглянути всі уявлення який він подав на регламентний комітет, згідно процедури, щоб вона була дотримана. Щоб в подальшому депутати не змогли переглянути ті рішення які. Що стосується нашої діяльності, то на 15:20 заплановано брифінг, буде представлений новий проект, Це проект громадського руху який був зароджений на день Конституції 28 червня.

Ми повинні показати, що в країні є люди які хочуть змін. І ці люди не є політичними діячами які забруднили себе в політичних кулуарах, які готові боротися за вільну і незалежну Україну. Що стосується зборів підписи за зняття недоторканності яку ініціювала партія Свобода, то я підписався, і вже на сьогоднішній день вже більше 150 підписів. По інформації Ю. Луценко буде сьогодні після 16 години.

Комментарии Facebook