ГПУ готує нових нардепів на заклання

34

Генеральна прокуратура України нині займається розслідуванням нових гучних справ проти представників чинної влади — виконавчої та законодавчої. Про це повідомив керівник ГПУ Юрій Луценко в ефірі телеканалу «1+1» увечері 9 липня 2017 року.

«Аналіз дій судової гілки влади — виключна компетенція Національного антикорупційного бюро. Тому ми зосереджені над діячами минулого і нинішнього дня з виконавчої та законодавчої гілок влади. Так, ми зараз розглядаємо справи, в яких ідеться і про депутатів, і про діючих міністрів», — заявив генпрокурор.

При цьому він зауважив, що ГПУ цим займається паралельно з наданням оцінки колишньому президенту Віктору Януковичу, «близько двох десятків його поплічників, які розікрали країну, і слідство по всіх них закінчено». «За минулий рік ми віддали до суду 1200 хабарників чинної влади.

І цього року збираємося лише збільшувати темпи і висоту посад тих, хто розкрадає країну», — пообіцяв Луценко. Нагадаємо, раніше Генеральний прокурор Юрій Луценко допустив, що народні депутати, на яких Генпрокуратура внесла подання про зняття недоторканності, можуть втекти з України.

Комментарии Facebook