Командир Айдара — захоплення землі і заворушення на Кіровоградщині справа рук депутата Берези, ми створюємо самооборону (відео)

434

Зараз йде процес формування загонів самооборони проти агрорейдерів, про це командир Айдара Євген Пташник розповів журналісту УкрПрес інфо. Напередодні Євген з групою однодумців побував в Кропівницькому: АТО-шники, волонтери, ветерани підтримали місцевих жителів, які постраждали від рейдерів і правоохоронців.

Він вважає, що організатором і замовником заворушень в Кіровоградській області був саме народний депутат Юрій Береза який зараз намагається захопити землю. І за результатами подій йде процес формування загонів самооборони здатних захищати людей, бізнес, аграріїв від свавілля.

За його словами, пройшло вже 3 роки після Майдану, а нічого не змінюється, а відбуваються ще страшніші події. Ми бачимо як поводяться розперезалися так звані правоохоронці, які труять собак на людей, на жінок, на дітей, це нагадує кадри з фільмів про нацистські концтабори.

Євген Пташник нагадав, що в травні цього року було організовано збори, в якых взяли участь АТОвці, члени добробатів, волонтери. Головна мета — це об’єднати людей проти свавілля яке відбувається повсюдно по Україні. Особливо в регіональних центрах і на периферії, в глибинці — Черкаської, Миколаївської, Кіровоградської, Одеської областях та інших регіонів. Де йде масове рейдерське захоплення підприємств, землі. Це спонукало нас організувати загальну програму і стратегію.

Побиття нацгвардійцями людей в Бережинці це початок другої масштабної «Врадіївки»

Тоді ми зібралися в Києві, підписали меморандум. І фактично через 2 місяці розвиваються подібні жахливі події. Євген вважає, що за фактом побиття цивільних осіб повинна зайнятися прокуратура і порушено внутрішнє розслідування. Це справа не тільки іміджу і справедливості Також він вважає, що організатором і замовником заворушень в Кіровоградській області був саме депутат Юрій Береза який намагається захопити землю.

Але ми запустили процес і по всій Україні люди об’єднуються проти подібних протизаконних акцій, сподіваюся нас почує президент і вище керівництво країни. Євген Пташник закликав обеднуватися заради майбутнього України!

 

Комментарии Facebook