В орбіті Уляни Супрун обертаються психіатричні злочинці — журналіст

164

В царині охорони здоров’я в Україні, якою керує Уляна Супрун, працюють злочинці. Про злочини, які вчиняють медики так би мовити на місцях або в регіонах, — журналісти, громадські активісти, відвідувачі Громадської приймальні МОЗ України повідомляли і повідомляють радників Супрун (пана Шума, пані Коломійчук та інших).

Все марно. Пані Супрун, як правило не з’являється на прийоми, а її радники, чемно посміхаючись або байдуже сприймаючи болі людські (йдеться про прийняття в громадській приймальні на вул. Ярославській у Києві), не можуть, та й не хочуть, судячи з їхньої реакції, допомогати нещасним громадянам України.Пишу це абсолютно відповідально, бо протягом 2-х місяців, як журналіст і представник нещасної родини Фролових буквально забомбардирував МОЗ публікаціями і документами у справі Фролова.

«Чи здолає міністр Супрун психіатричну мафію?» — подібні публікації поширювалися в мережі неодноразово. Якщо стисло, у родини Фролових спочатку було вбито батька – відомого підприємця з Кривого Рогу Фролова В.І.

Коли пан Фролов лежав у комі, після чого вмер, поки його син і невістка опікувалися похованням, співмешканка Фролова – міліціянт-перевертень Леміш Ружена опікувалася віджимом майна Фролових: квартир, грошей, бізнес-об’єктів.Але в медичній справі Фролова були всі документи, які однозначно свідчили: Фролов уклав важливий майновий документ, не усвідомлюючи наслідки своїх дій.

В той період Фролов не впізнавав близьких і знайомих, плутав чоловіків і жінок. Людина була хвора, людина вмирала.Варто було провести судово-психіатичну експертизу за наявності всіх документів.

Саме цього експертами-психіатрами і не було зроблено. Цим злочинним процесом (бо експертизу було проведено за відсутності 31 аркуша) керував головний лікар, психіатр Завалко.Сьогодні стало відомо, що злочин скоєно. Фальшива експертиза проведена!Я вітаю пані Супрун, пана Шума, пані Коломійчук, пана Поліщука, пані Гажаман і весь байдужий колектив МОЗ!Пані і панове!

Вас попереджали журналісти, родина Фролових, активісти і правозахисники, що планується скоєння злочину. Ви злочину не першкодили.А може хтось в МОЗ отримав незлецького хабаря?Справді, чим пояснити злочинну бездіяльність команди пані СУПРУН?

Ігор Рудич

Комментарии Facebook