Громадську раду при КМДА формують бандити і «гопники» — резонанс (відео)

785

16 червня Київські активісти провели прес-конференцію на тему свавілля яке чиниться навколо Київської міськадміністрації і громадської ради при ній. Як виявилося орган місцевого самоврядування проводить політику гоп-стоп при виборі нового керівництва.

Активисти розповіли шокуючі факти про те, як проходив сам процес, де псевдогромадські діячі під прикриттям бандитів весь виборчий процес перетворили на фарс. До виборів допускалися лише свої, інших виганяли, приїхала поліція яка не реагувала на обурених активістів і ігнорувала їх звернення. Пресу так само не допустили на цей захід.

Як відзначили учасники прес-конференції це чистої води системний саботаж виконавчою владою міста Києва розвитку місцевого самоврядування на прикладі цинічного формування кишенькової громадської ради при КМДА. У зв’язку з цим йдеться про те, що в Україні сьогодні декларується активне реформування системи самоврядування за рахунок громадських рад та громадських обговорень проблемних питань.

Один з інструментів, запропонований владою — громадські ради при міністерствах, відомствах і місцевих виконавчих органах. Під час події учасники заявлять, що з метою недопущення громадян до контролю і впливу на свою діяльність департамент громадських комунікацій КМДА за допомогою маніпуляцій, тиску і шахрайства намагається зараз сформувати повністю підконтрольну собі громадську раду. Це робиться, щоб протягувати незаконні рішення пов’язані: з бізнесом (дрібним і середнім), забудови міста та інш.

Питання до обговорення:
— необхідність залучення якомога більшої кількості киян до управління містом як механізму становлення здатних місцевих громад;
— Зухвалий цинізм керівництва КМДА з метою недопущення киян до управління власним містом;
— Плани і перспективи здійснення права киян на самоврядування.

Взяли участь: Михайло Калініченко, голова громадської ради при КМДА (2015 -2017); Володимир Бохняк, депутат Київради, фракція «Всеукраїнське об’єднання» Свобода «, заступник голови постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків;  Олефіренко Інна, голова МБФ «допомоги постраждалим в результаті ДТП»; Микита Лисенко, засновник ГО «Лід — офіс»; Михайло Козирь-ГО «Міжнародне козацьке обьеднання» Сергій Куценко ГО «Озеро качине».

Комментарии Facebook