“STARTUP IRPIN”- конкурс підприємницьких проектів для учасників АТО

821

Від 50 до 200 тисяч гривень на реалізацію власних інноваційних проектів зможуть отримати ветерани АТО з усієї України, якщо візьмуть участь у Конкурсі підприємницьких проектів «Startup Irpin». Головною умовою для учасників конкурсу є створення інноваційного, актуального та прибуткового бізнесу.

З 7 червня 2017 року в Ірпені оголошено Конкурс підприємницьких проектів для учасників АТО “STARTUP IRPIN”.  На даний час зареєструвалися 14 претендентів на перемогу у конкурсі.

Претендувати на безповоротну фінансову допомогу можуть не лише особи, які мають статус ветерана війни-учасника бойових дій, а й члени сімей загиблих. Для цього необхідно зареєструватись і заповнити анкету за посиланням реєстрація, подати бізнес-план та орієнтовний бюджет свого проекту. Реєстрація учасників триває до 31 червня цього року.

Під час проведення конкурсу, кожен учасник зможе отримати професійну консалтингову допомогу в побудові бізнес-моделі, юридичних аспектах, бухгалтерському супроводі, основах оподаткування, маркетингу, виведення компанії на міжнародний рівень, створення торгової марки, стати учасником різноманітних тренінгів бізнес спрямування.

— Такий широкомасштабний проект в Україні проводиться вперше, — зазначає голова Ірпінської міської ради Володимир Карплюк. — Головною його метою є поліпшення життя учасників АТО. Аби досягти цієї цілі ми вирішили підтримати ветеранів і допомогти їм започаткувати власну справу.  Крім того це сприятиме створенню додаткових робочих місць та покращить добробут територіальних громад України.

22 вересня відбудеться оголошення переможців Конкурсу. Їх визначатиме незалежна Експертна комісія, до складу якої увійдуть представники громадських спілок та бізнес структур. Організаторами конкурсу виступили ГО «Ірпінська міська спілка воїнів-інвалідів АТО» у співпраці із ГС «Ірпінська Агенція Розвитку», партнерами конкурсу стали інвестиційна компанія «Pro Capital Investment», Перший діловий канал, Київський національний економічний університет імені В.Гетьмана. Спонсор конкурсу — ТОВ «Будфірма Синергія».

За словами заступника голови ГО «Ірпінська міська спілка воїнів-інвалідів АТО» Антона Головенка найбільш вдалі проекти за сприянням інвестиційна компанії «Pro Capital Investment» зможуть вийти на європейський ринок.

Комментарии Facebook