Брюссельський аеропорт паралізований через відключення електрики і пожежі — ЗМІ

548

Пасажири повідомили про повну блокування аеропорту Брюсселя. За інформацією від місцевих жителів, літаки не здійснюють вильоти на протязі вже більше двох годин.

За даними від рятувальників, в аеропорту сталося відключення енергопостачання, що призвело до збоїв в роботі. У пресі Брюсселя ж пишуть, що причиною блокування стала пожежа, який поки не вдалося ліквідувати. Офіційні відомства відмовляються від коментарів і заявляють, що аеропорт почне функціонувати найближчим часом, а всі пасажири зможуть скористатися своїми квитками.

Міжнародний аеропорт Брюсселя заблокований з самого ранку. Пасажири в соціальних мережах відзначають, що допуск до терміналів повністю закритий. Також деякі з них оприлюднили спростування на відомості, що стосуються пожежі. За словами очевидців, займання на території аеропорту зафіксовано не було.

За даними видань, в терміналі відбулося повне відключення електрики і комп’ютерний збій. Також з’явилася інформація про те, що аеропорт почне функціонувати в справному режимі протягом декількох годин. Всі пасажири, які пропустили свій літак, зможуть обміняти квиток на більш зручний, або ж підібрати собі інший рейс.

 

Офіційно міжнародний аеропорт Брюсселя заявив наступне: «Через відключення електрики в аеропорту Брюсселя сьогодні вранці ми стикаємося із затримками польотів з Брюсселя. Якщо у вас є рейс сьогодні, ми просимо вас подорожувати легко, з ручною поклажею тільки там, де це можливо, і своєчасно залишати аеропорт. У разі, якщо вам необхідно зробити поїздку з перевіреним багажем, і він не прибуває в. Якщо ви не дійдете до воріт свого рейсу вчасно в Брюсселі, ми переброніруем вас на наступний можливий рейс. Ми приносимо вибачення за незручності, які це заподіює нашим пасажирам, і ми робимо все можливе, щоб якомога швидше вилетіти всіх в пункт призначення».

Комментарии Facebook