Прокурор Миколаївської області Тарас Дунас підтримав самогонщиків

224
taras dunas

Прокурор Миколаївської області Тарас Дунас виступив проти внесення продажу самогону в Кримінальний кодекс України, так як, на його думку, це — не вихід із ситуації. Відзначимо, що на сьогоднішній день збут самогону не є злочином — під дію статті 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення підпадає тільки виготовлення та зберігання без мети збуту самогону.

Про це він заявив в коментарі журналістам повідомляє видання «Преступности Нет»

— Я, наприклад, особисто противник загоняння будь-якої проблеми в рамки Кримінального кодексу України. Легше проблему загнати до Кримінального кодексу, і перекласти відповідальність на правоохоронні органи. Це знімає просто відповідальність з влади, органів місцевого самоврядування. Вони ж повинні виступати за територію, проводити профілактику. А просто заганяти проблему … Ну що, тоді буде —  80% населення Миколаївської області злочинцями. Це вихід із ситуації? Це не вихід, — вважає Дунас.

На його думку, в проблему масової торгівлі самогоном повинні втрутитися громадські організації.
— Це громадські організації повинні заступитися, це культура розпивання алкоголю, це взагалі поведінка людини. Чомусь же людина інтелігентна не користується (послугами самогонних точок, — ПН), це треба вирішувати проблеми безробіття, зайнятості населення, культури проведення часу, масових заходів.

О семейном бизнесе Дунасов и земельной коррупции в партии Гриценко: резонанс

Якщо цього немає, то тоді отримуємо ті наслідки, які є. Але  заганяти рішення проблеми в Кримінальний кодекс — це найлегший спосіб, — заявив прокурор Миколаївської області.
— Тобто ви проти криміналізації торгівлі самогоном? — перепитали журналісти.
— Я не проти. Тому що це веде до отруєння і знищення людей. Але я маю на увазі те, що потрібно піднімати ті моменти, які піднімають свідомість. Як правило попит породжує пропозицію. Це відомі речі, треба боротися з цими моментами, — відповів він.

Нагадаємо, як уже повідомлялося, в центрі Миколаєва у дворі житлового будинку за адресою Спаська, 56 близько п’яти років мало не цілодобово працює самогонна «точка», через що місцеві мешканці «і жити там не можуть, і квартири продати».

Николаевский прокурор Дунас покрывает своего отца — убийцу

Заступник начальника Центрального райвідділу поліції Миколаєва Микола Якобчук обіцяв кореспонденту «Преступности.НЕТ» закрити цю самогонну точку за 2 тижні, але через місяць після цієї обіцянки «наливайка» в житловому будинку продовжувала щосили працювати.

В результаті в суботу, 13 травня, співробітники поліції таки «накрили» незаконну точку продажу алкоголю по вулиці Спаська, 56, де було виявлено, що господарі квартири організували своєрідне місце для відпочинку любителів алкоголю в коридорі свого житла — в приміщенні стоїть столик з чарками, ємності з алкоголем, закуска, а також блоки з цигарками російського виробництва без акцизних марок.

Однак і після цього точка продовжила роботу, в результаті чого мешканці будинку звернулися до глави Миколаївської ОДА з вимогою вирішити цю проблеми, інакше люди погрожують перекрити дорогу.

Комментарии Facebook