Красуні з дуету «Жемчуг» представлять дебютний альбом та дадуть концерт у Києві

74

Дует «Жемчуг» представить свою нову концертну програму і альбом 8 червня в столичному Caribbean Club. Перлиною перфомансу стане однойменна композиція «На одном дыхании». В авторському музичному шоу артистки обіцяють максимально розкрити свій музичний потенціал і здивувати публіку режисерськими задумами.

До концертної програми увійшли сингли, які вже встигли стати популярними, а також абсолютно нові автобіографічні композиції. Солістки дуету — артистки нового покоління, які не тільки самостійно пишуть слова і музику для своїх пісень, але також грають на фортепіано, бандурі, скрипці та інших музичних інструментах.

Дует «Жемчуг» — своєрідний феномен української сцени. У той час, як інші виконавці роблять ставку на самопіар, Анна Алішер та Олена Жемчуг  проклали власний шлях до симпатій публіки – без інтриг і скандалів, а виключно творчістю. Можливо, саме завдяки такій самовіддачі, якісні тексти та ліричні мотиви колективу з перших днів існування групи завоювали радіоефіри і стали лідерами престижних хіт-парадів.

Композиції дуету «Будь ближе», «Любовь с завязанными глазами», «За кохання»» та інші — вже в день презентації ставали народними хітами, які принесли колективу популярність не лише в Україні, а й за її межами. Зокрема, сингли «Любовь с завязанными глазами», «Я бы тебя» входили в ТОП-10 найпопулярніших хітів на радіо і ТБ.

 

Валерія Осадча

Комментарии Facebook