КМДА і озброєний спецназ — проти жінок і дітей (фото+відео)

2933

Сьогодні в КМДА депутати зрадили свою громаду і стали на бік варвара- забудовника. Активісти прийшли в Київську міську адміністрацію з вимогою до мера, натомість дозволили запустити п’ять чоловік, коли люди, більшість яких жінки і діти обурилися, проти них були кинуті сили поліції і збройного спецназу.

30 грудня 2016 року вночі на прибудинковій території вул. Алішера Навої 57-59 забудовник «Центробудсервіс» знищив 18 п’ятдесятирічних дерев. По цьому факту було порушена кримінальна справа, але до цього часу поліція бездіє.

З того часу мешканці будинків які знаходяться поруч, самостійно, день в день, цілодобово вже п’ятий місяць охороняють територію від захоплення забудовником.

Так звані «тітушки» систематично погрожують активістам, а в цей час, чиновники та депутати затягують час на користь забудовників, а саме: Олександр Міщенко, Харченко, заступник мера Києва Спасибко та інші. На неодноразові звернення до мера Віталія Кличка відповіді не було.

Тому сьогодні, громада мешканців пришла з вимогою щоби депутати розглянули це питання враховуючи думку громади. Громадські активісти серед яких переважна більшість жінки з дітьми опинилися під прицілом озброєного спецназу і поліції, ось вам і показник демократизації українського суспільства.

Комментарии Facebook