Біля Кабміну пройшла Акція громадського протесту «Справедливість та Солідарність» (фото+відео)

1097

Громадські об’єднання провели численну акцію протесту під стінами Кабінету Міністрів України 17 травня. Основна мета заходу полягала в тому щоб звернути увагу суспільства на системні проблеми які склалися в країні.

Громадський діяч Дмитро Павліченко пояснив наміри мітингарів та озвучив їхні плани вимагати відставки чинного уряду. Усі ми знаємо, що Україна потребує реформ у всіх сферах життя. Коли пан Гройсман очолив уряд ми сподівалися, що реформи, яких потребує Україна, будуть незворотними для їх здійснення.

Але пан Гройсман разом зі своєю командою нічого не зробив для того, щоб покращити життя та рівень ресурсів українців. Більш того, у нас є особисті претензії до пана Гройсмана щодо зняття мораторію відносно землі України, яку намагаються вже продавати, щодо пенсій, щодо афери субсидій. Також нам не зрозуміло з яких підстав пан Гройсман підняв заробітну платню, так званим, «білим комірцям» «Укргазнафти» та «Укрзалізниці» до 2 млн.

Головна вимога яка прийнята рішенням Віче українського народу, це відставка кабінету Володимира Гройсмана. Передумови такого рішення – це «досягнення» нинішнього уряду :
— Тотальне винищення народу України – АТО, жебрацькі пенсії та заробітна плата, знецінення національної валюти, захмарі та необгрунтовані тарифи;
— Розкрадання національних багатств, надрів, природних ресурсів;


— Знищення малого та середнього бізнесу, дорізані на металобрухт промислові підприємства;
— Псавдореформи з охорони здоров’я, прокуратури, судової системи, державного управління, комунального господарства;
— Зростання зовнішнього боргу до величини добробуту наших правнуків;
— Переслідування героїв Майдану та добровольчих батальйонів;
-Тотальна корупція;
-Переслідування свободи слова та цензура.

Під час Акції , представникові Кабінету міністрів України, була вручена петиція з вимогами щодо негайної відставки уряду.До протестувальників долучалися численні пересічні громадяни України, які палко підтримали протест.

Співорганізатори акції: Всеукраїнський громадсько – політичний рух «Український дім» Всеукраїнська профспілка «Справедливість та Солідарність». Представники інших численних громадських організацій.

Комментарии Facebook