Форум «Духовно-моральна цивілізація» розпочався в Українському домі

112

16 травня 2017 року в міжнародному конгрес-центрі «Український дім» відбувається Всеукраїнський форум «Духовно-моральна цивілізація». Основною метою якого є висвітлення проблем, спричинених зниженням рівня духовності суспільства.

Головними організаторами заходу стали: громадська спілка «Міжнародний рух «Духовно-моральна цивілізація», ДЦ Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» та товариство «Знання» України.

За словами організаторів, сьогодні ми маємо чудову можливість об’єднати знання та зусилля науковців, духовенства, педагогів, молоді, інтелектуальної еліти та усієї української спільноти для відновлення процесу духовного зростання нації й забезпечення стрімкого духовного та економічного розвитку України.

Відкриття форуму розпочалося з виступу Академічного хору імені П. Майбороди Національної радіокомпанії України, під орудою головного диригента та художнього керівника Юлії Ткач.

Юрій Стельмащук

Учасників форуму привітав директор ДП Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» Юрій Стельмащук.

«Приємно, що така тема піднімається. Тому що події, які переживала Україна, розпочинаючи від війн і голодоморів, завершуючи втратами на Майдані, в зоні АТО, вони продовжуються. І причина дуже проста. Вона полягає в тому, що ми так і не навчилися цінувати головне – людину і її життя. І якщо кожен після цієї зустрічі понесе ці цінності в життя, то благословення Боже зійде і велика перспектива буде в Україні», — констатував Стельмащук.

В рамках заходу також відбудеться вручення нагород та два пленарні засідання, присвячені проблемам духовності, освіти та моральних цінностей.

Як зазначив представник духовенства Олександр Негребецький, постановка питання про духовну цивілізацію й мораль на основі духовності не є новою. Вона виникала і під час Хрущовської відлиги, але вона не могла існувати в суспільстві з радянськими поглядами та порядками.

Нагадаємо, що захід проходить в Україні вже не вперше. Попередній форум «Духовно-моральна цивілізація» відбувся 29 березня 2017 року в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т. Г. Шевченка.

Анастасія Розум, Валерія Осадча

Комментарии Facebook