Активісти вимагають відставки Гройсмана й створення уряду народної довіри – Дмитро Павліченко

211

Громадські об’єднання планують провести акцію протесту під стінами Кабінету Міністрів України 17 травня 2017 року. Громадський діяч Дмитро Павліченко пояснив наміри мітингарів та озвучив їхні плани вимагати відставки чинного уряду.

— Що за акцію Ви збираєтеся проводити 17 травня біля Кабінету Мінстрів?
— Доброго дня! 17 травня 2017 року о 10 годині біля Кабінету Міністрів ми збираємося разом з громадськими організаціями провести акцію щодо звільнення уряду Гройсмана.

— У зв’язку з чим Ви плануєте вимагати їхньої відставки?
— Усі ми знаємо, що Україна потребує реформ у всіх сферах життя. Коли пан Гройсман очолив уряд ми сподівалися, що реформи, яких потребує Україна, будуть незворотними для їх здійснення.

Але пан Гройсман разом зі своєю командою нічого не зробив для того, щоб покращити життя та рівень ресурсів українців. Більш того, у нас є особисті претензії до пана Гройсмана щодо зняття мораторію відносно землі України, яку намагаються вже продавати, щодо пенсій, щодо афери субсидій.

Також нам не зрозуміло з яких підстав пан Гройсман підняв заробітну платню, так званим, «білим комірцям» «Укргазнафти» та «Укрзалізниці» до 2 млн. Це керівництву… Нам також не зрозуміло, з яких підстав пан Гройсман, коли йде АТО, здійснює, або причетний до здійснення торгівлі з окупантами. Більш того, в нас є особисті вимоги до пана Гройсмана щодо «зничтоження» малого та середнього бізнесу.

З цього приводу, ми будемо вимагати не тільки відставки уряду та особисто пана Гройсмана, а будемо домагатися притягнення до кримінальної відповідальності, з метою проведення розслідувань по усіх вищезазначених фактах. Так, як ми вважаємо, що такі дії нанесли великих збитків Україні і не тільки збитків… Це призвело до того, що розпочався геноцид українського народу.

Як Ви плануєте досягти своїх цілей?
— Ми, по-перше, проведемо попередню акцію. Де ми озвучимо всі ці кричущі факти уряду пана Гройсмана. Також ми будемо звертатися до прокуратури, до пересічних українців, з метою підтримати цю акцію, для того, щоб уряд Гройсмана пішов негайно у відставку.

— Які подальші дії будуть після відставки?
— Є декілька планів. Але ми вважаємо, що необхідно, все ж таки, створювати уряд народної довіри… Тобто активісти вже знають, що потрібно, і яким чином необхідно проводити ці реформи.

Це повинне вирішувати суспільство, це повинні вирішувати фахівці і створювати такий уряд — уряд народної довіри, куди повинні ввійти люди, яким довіряють, і фахівці, які зможуть здійснити реформи по Україні. Нам вже набридли ці балачки, за якими нічого не діється. Тому ми будемо підтримувати всіх тих, кому ми довіряємо і будемо допомагати реалізувати всі ці проекти щодо Реанімаційного пакету, щодо реформ.

— В той час, коли відбудеться вже відставка і новий уряд ще не буде сформовано, буде створено якийсь тимчасовий уряд чи як, за вашими підрахунками, швидко ви зможете створити новий уряд, аби функції його виконувалися?
— Фактично вже створено декілька урядів народної довіри. Ми поки про це не оголошуємо, але ми повинні це озвучити для того, щоб суспільство надало підтримку. Суспільство повинне знати, що ці люди не зрадять Україні і українцям і будуть реалізувати всі реформи, які необхідні державі.

-А якими заходами Ви плануєте залучити підтримку суспільства?
-Інформаційними. Через ЗМІ. Кожен громадянин України повинен знати, що, згідно зі статтею 5 Конституції України, він є джерелом влади. Байдужість вбиває. І кожен громадянин України повинен розуміти, що він має відповідати за свою долю, а не, якийсь там, пан Гройсман.

Як повідомляв UkrPress.info раніше, громадські об’єднання анонсують проведення мітингу на платформі «Віче українського народу» за ініціативою Всеукраїнської профспілки «Солідарність та Справедливість». Акція є офіційно дозволеною і пройде в Києві 17 травня 2017 року, біля Кабінету Міністрів України на вулиці Грушевського 12/2.

Комментарии Facebook