Міжнародний день сім’ї або Всесвітній день родини!

108

Сьогодні відмічається Міжнародний день сімей встановлений Генеральною Асамблеєю ООН в 1993 році і покликаний привернути увагу світової спільноти до проблем сім’ї. Місія свята — підвищити рівень обізнаності в питаннях щодо сімей та поглибити знання соціально-економічних і демографічних процесів.

Сім’я продовжує залишатися центром соціального життя, забезпечуючи благополуччя всіх її членів, починаючи з навчання і закінчуючи турботою про літніх людей.

Стратегії, орієнтовані на інтереси сім’ї, можуть сприяти досягненню перших п’яти цілей в області сталого розвитку: викорінення злиднів і голоду, забезпечення здоров’я населення, благополуччя для людей будь-якого віку, доступ до освіти протягом всього життя і досягнення гендерної рівності, пише «ДС» зі посиланням на Укрінформ.

ООН розглядає сім’ю як основний елемент суспільства, тому, вважають в організації, коли зневажаються права однієї сім’ї, під загрозою знаходиться все людство.

Проголошення Міжнародного дня сім’ї стимулювало проведення ряду пропагандистських заходів, включаючи національні дні сім’ї. У багатьох країнах проведення таких днів дало можливість визначити певне коло питань, які можуть здатися надзвичайно актуальними для сімей.

До цього дня приурочені різні тематичні практикуми та конференції, радіо- і телепрограми, газетні публікації та програми в галузі культури.

Нагадаємо, в неділю, 14 травня, в Україні святкували День Матері та День Європи.

Комментарии Facebook