Маленькі українці встановили новий Національний рекорд

113

13 травня 2017 року в міжнародному конгрес-центрі «Український дім» діти встановили новий Національний рекорд України. Малюки заповнили побажаннями на майбутнє величезну карту-візуалізатор нашої країни. Рекорд було підтверджено представником Книги рекордів України, він зафіксував 153 записи.

У цих побажаннях діти також висловили те, якою вони хочуть бачити свою Батьківщину. Більшість з них написали коротко: «Ні війні!», а деякі навіть побажали Україні хороших політиків.

Захід відбувся в рамках проекту «Майбутнє України мріями дітей», який ініціювала Тетяна Петракова, засновниця та головна редакторка журналів «Ukrainian people» й «Ukrainian kids». За її словами, зараз одним із головних завдань кожного українця є залучення дітей та молоді до розвитку країни.

«Ми повинні розуміти: такі акції — не просто дитячі забавки. За блакитно-жовтим морем повітряних кульок, що тримали в руках діти, – наше майбутнє. Патріотичне виховання повинно бути не просто черговим «державним планом», а осмисленим процесом. Осмисленим, але повним емоцій та душі», — поділилася думками Тетяна Петракова.

До встановлення рекорду долучилося близько 500 дітей з різних регіонів України. За участь в акції усім маленьким українцям були вручені грамоти від ДП Український дім. Діти, які бачитимуть своє майбутнє в Україні та піклуватимуться про неї змалку, зможуть вирости гідними людьми та справжніми патріотами своєї Батьківщини. Створену малюками карту передали керівництву Українського дому.

Анастасія Розум

Комментарии Facebook