Скандал: Ле Пен викрили в отриманні від Путіна 9 млн Євро на підтримку антиукраїнської політики

1108

Розгорається великий скандал, кандидата в президенти Франції Марі Ле Пен від «Нацфронту» викрили в отриманні від Кремля 9 мільйонів євро в обмін на підтримку політики Росії в Україні. Про це повідомляє «Ехо Москви» з посиланням на французький інтернет-портал Mediapart.

Відзначається, що посередником угоді став спецпредставник Володимира Путіна, сенатор Олександр Бабаков.

Правоохоронні органи Франції вже ведуть попереднє розслідування ситуації, повідомляє видання. Стверджується, що в центрі схеми по фінансуванню «Нацфронту» знаходився соратник Ле Пен по партії Жан-Люк Шафхаузер.

У 2014 році він виступав посередником при отриманні кредиту в Першому чесько-російському банку.

З російського боку ці ж функції виконував член Ради Федерації і спецпредставник президента по взаємодії з організаціями співвітчизників за кордоном Олександр Бабаков.

В особистому листуванні Шафхаузер стверджував, що Ле Пен готова виступити із заявою з приводу ситуації в Україні, але вона так цього і не зробила. Стверджується також, що посередники зустрічалися в березні минулого року в Женеві для обговорення нових кредитів для «Національног о фронту» в інших російських банках.

Путін та Ле Пен

Кредит в Першому чесько-російському банку було отримано «Національним фронтом» у вересні 2014 року. Близько року тому його переуступили московський фірмі, але АСВ оскаржує цю угоду.

США разоблачает сексотов РФ в Европе

Нагадаємо, що Лі Пен неодноразово публічно висловлювалася на підтримку політики Путіна і підтримки Росії.

Комментарии Facebook