«Справа Павліченко» продовжує об’єднувати людей по всій Україні

131

24.02.2017 року Громадські організації  м.Киева продовжили без тракову акцію що до повернення всього майна родині Павліченко , яке було незаконно вилученно у родині. До  Громадских організаціх приєднались громадяни та інші організації щоб  відстоювати разом та сумісними зусиллями свої права проти злочинної системи.

Нагадаю , що незважаючи на те , що ВР України та відповідні суди визнали 23 політвязнив  у тому числі Дмитра та Сергія Павліченко незаконно засудженими та зобов’язала ГПУ закрити всі кримінальні справи – це досі не було зробленно.

«Після того , як мене з сином звільнили проти мене повинні були закрити всі справи , але  ГПУ досі це не зробила. Це пов’язано на сам перед з тим , щоб не повертати нам наше майно, яке було незаконно в нас вилученно. Більше того , ГПУ досі відмовляється порушувати кримінальну справу відносно головного фальсифікатора слідчого прокуратури Г.Рибки та головного замовника по нашій справі , який відносно нас вчинив  весь  цей  розбій та грабіж -це представництво «Гоойоорд Б.В» .

ВР України №768-УП від 24 лютого 2014 року, за яку проголосували 316 народних депутатів,  вирішила — негайно звільнити політв’язнів . Було доручено Міністерству внутрішніх справ України та Генеральній прокуратурі України, у зв’язку з відсутністю у діях осіб, зазначених у п. 1 цієї Постанови, складу злочину (правопорушення), невідкладно забезпечити припинення кримінальних та адміністративних справ стосовно цих осіб. Тобто , для ГПУ це є закон , тобто кодексальна норма яку ГПУ негайно  требо виконати.» — пояснив Дмитро Павліченко.

Під час акції вже котрий час Громада намагалась потрапити до головного прокурора Ю.Луценко , але на час прийому Ю.Луценко перебував на міжнародній зустрічі . Не зважаючи на день офіційного прийому, генеральний прокурор Луценко до людей не вийшов, а в прокуратурі почався ремонт і приймати по-людські людей зовсім ніде.

Всі заяви були  зареєструвати вже не перший раз. Країна абсурду і безпрецедентного порушення прав громадян полягає у тому що заяви відверто не розглядаються. Замість суттєвого реагування прості відписки.

Зневага до Громади вражає. Акція яка була проголошена безстроковою продовжує набирати обертів.

Після Акції вимоги були розміщені на стінах ГПУ.

Микола Фролов

Комментарии Facebook