Результат роботи СБУ – збереження Державності України

767

30 червня 2016 року в прес-центрі Центрального управління Служби безпеки України відбулось урочисте засідання Громадської ради з питань оновлення Служби безпеки України за участі голови Служби, генерала армії України Василя Сергійовича Грицака.

13579702_1024081424306457_2027862836_o

В засіданні також взяли участь представники науково-експертної групи Громадської ради, волонтери, учасники АТО та бійці добровольчих батальйонів, громадські активісти та співробітники Служби безпеки України.

Засідання було приурочине 20-й річниці прийняття Конституції України. За збігом обставин, саме у ці дні спливає один рік роботи на посаді Голови Служби Василя Сергійовича Грицака.

Саме в переддень святкування 19-ї річниці прийняття Конституції України, 28 червня 2015 року Громадська рада з питань оновлення Служби безпеки України підтримала кандидатуру Василя Грицака на посаду Голови СБУ, а вже 2 липня 2015 року Верховна Рада України 340 голосами призначила Василя Сергійовича Головою Служби.13555745_1024081640973102_1035873123_oЗасідання почесного зібрання розпочав Секретар громадської ради – Ярослав Антоняк, який і запросив до слова Голову Служби. Василь Серійович привітав усіх присутніх із 20-ю річницею прийняття Конституції України та подякував громадській раді за плідну співпрацю, яка вилилась у позитивні результати з реформування Служби та її ефективну діяльність у протидії загрозам державності України.

Голова Служби безпеки України Василь Грицак подякував представникам Громадської ради за важливий внесок, який Громадська рада робить в розвиток та становлення сучасної української спецслужби. Також Голова СБУ наголосив на тому, що Громадська рада питань оновлення СБУ сьогодні діє як один з основних елементів системи цивільного демократичного контролю за діяльністю спецслужби. Спілкування вийшло відверте та змістовне.

13589058_1024081770973089_281434445_oСекретар Громадської ради Ярослав Антоняк оголосив рішення про прийняття до складу громадської ради нових членів. Ними стали голова Національної cпілки письменників України Михайло Сидоржевський, секретар Національної cпілки журналістів України Віктор Набруско, завідувач науково-організаційного відділу Інституту законодавства Верховної Ради України доктор історичних наук Мищак Іван, голова Асоціації українських правників, доктор юридичних наук Василь Костицький, а також волонтер і громадський активіст Роман Сініцин.

Всі присутні привітали нових членів Громадської ради з питань оновлення Служби безпеки України оплесками. Голова СБ України Василь Грицак подякував представникам громадянського суспільства за готовність підтримати українську спецслужбу в цей важкий для України час.

Секретар Громадської ради Ярослав Антоняк ознайомив учасників зустрічі з результатами діяльності Громадської ради за останній рік. Також керівництво Громадської ради висловило подяку всім представникам громадськості, волонтерам, учасникам АТО та добровольчих батальйонів, які підтримували Громадську раду протягом року та сприяли виконанню нею своїх завдань. Керівник науково-експертної групи Громадської ради Володимир Омельчук розповів про подальші робочі плани та дії Громадської ради.

Несподіванкою для присутніх стало рішення керівництва Служби безпеки України відзначити їх значний особистий внесок у справу захисту суверенітету, конституційних прав та свобод громадян України.

Начальник Управління по роботі з особовим складом СБ України Борис Баліоз урочисто зачитав накази про нагородження та відзначення волонтерів, учасників АТО, бійців добровольчих батальйонів, громадських активістів та співробітників Служби безпеки України. Голова Служби безпеки України Василь Грицак особисто вручив нагороди, відзнаки та цінні подарунки, а також подякував кожному за його внесок в справу захисту безпеки Української Держави.

13563499_1024081480973118_808621527_nПринагідно відзначаємо, що відомчою відзнакою СБУ “Вогнепальна зброя”, за особистий внесок усправу захисту суверинітету, конституційних прав та свобод громадян України розвиток благодійної та волонтерської діяльності, було нагороджено громадських активістів “Воїнів світла” – Стельмащука Юрія Івановича та Антонюка Ярослава Юрійовича, а інших, нагрудними відзнаками СБУ, іменними годинниками Голови Служби та Подяками.

Комментарии Facebook