Діаспора просить Вселенського Патріарха Варфоломія прийняти автокефалію УПЦ

497

Світовий конгрес українців (СКУ) звернувся до Вселенського Патріарха Варфоломія із закликом надати автокефалію Православній Церкві в Україні під час проведення Великого і Святого Собору, який 16-26 червня 2016 року проходить на Криті.

Про це ідеться на сайті організації, передає VIDIA

“Світовий конгрес українців закликає Святійшого Варфоломія І, Архієпископа Константинополя – Нового Риму i Вселенського Патріарха та Великий і Святий Собор, який 16-26 червня 2016 року проходить на Криті, надати автокефалію Православній Церкві в Україні.

На Криті відкрився VIII Всеправославний Собор: об’єднання або розкол церкви?

Ця Церквa консолідує український народ навколо національних інтересів, які сьогодні перш за все пов’язані з захистом незалежності і територіальної цілісності України від російської агресії“, – заявив президент СКУ Євген Чолій.

Своїм закликом СКУ підтримує звернення Верховної Ради України до Варфоломія із проханням надати автокефалію Православній Церкві в Україні.

Православний переворот на Криті: VIII Вселенський Собор на користь України

Нагадаємо, у зверненні депутати просять Вселенського Патріарха визнати нечинним акт 1686 року як такий, що був ухвалений з порушенням священних канонів Православної Церкви.

Комментарии Facebook